Menorca senior 55+

Menorca 55+ je velmi pozoruhodnou a oblíbenou destinací. Nemá snad cenu zmiňovat průzračně čisté a teplé moře, krásnou přírodu nebo vynikající kuchyni. To na těchto Baleárských ostrovech je snad standardem. Jen tak se ale tomuto ostrovu neříká perla Středomoří. Jedná se o kouzelné místo se spoustou zátok s křišťálovou vodou, k tomu připočtěte krásné teplé počasí a to vše dělá z Menorky ideální místo na dovolenou v roce 2018 a to nejen pro seniory 55+.

V rámci dotovaného programu Senior 55+, můžete vyrazit na Menorcu za zvýhodněných podmínek s vaším doprovodem, který cestuje za stejnou cenu jako vy. Tento program je dotován španělskou vládou a jeho cílem je přiblížit cestování pro seniory mimo turistickou sezónu.


Ukázat nabídku zájezdů MENORCA 55+     ►


O Menorce

Menorca je pro seniory 55+ vhodná zejména kvůli nedotčené přírodě, která tu je k vidění díky menšímu počtu návštěv, ale také krásnému bílému písku, který pokrývá většinu pláží na tomto ostrově.

Jako senior můžete vyrazit na krásné túry například v hlavním městě Mahón, které Vás provede krásným a nejdelším přístavem, co se Evropy týče. Dále můžete vyrazit na nejvyšší horu a zároveň poutní místo Menorcy, Monte Toro. Ale na své si zde přijdou i milovníci krásných pláží, relaxace a odpočinku. Téměř 200km písčitých pláží prohřeje dozajista každého, kdo Menorcu navštíví.


Zvětšit mapu

Ukázat nabídku zájezdů MENORCA 55+     ►


Menorca (češi často chybně vyhledávají Menorka) jako nejčistější místo Španělska je ideálním místem na pohodovou dovolenou. Na Menorcu vás s programem senior 55+ dopraví letecké společnosti, jak z Prahy, tak i z Ostravy. Menorca pro seniory 55+ je možností, jak poznat místní kulturu a je určitě místem pravého odpočinku.

Menorca

Počasí na Menorce

Počasí na Menorce je poměrně stálé, krásné a teplé po celý rok. Průměrná roční teplota se vyšplhá na příjemných 17 °C. Samozřejmě po celý rok si zde najdete svůj oblíbený měsíc či termín. Záleží za jakým účelem na Menorcu pojedete.

Pokud Vám stačí procházení a poznávání místních kultur určitě doporučím období jara, kdy nejsou teploty na ostrově, tak vysoké. Po zbytek měsíců především o letním a podzimním období přichází doba krásně prohřáté vody a slunných teplých dnů. V září jsou průměrné teploty stále na krásných 26 °C, což je na dovolenou pro seniory 55+ ideální teplota.


Ukázat nabídku zájezdů MENORCA 55+     ►