Kanárské ostrovy 55+

Senioři si v posledních letech oblíbili dotované zájezdy pro seniory 55+ za velice příznivé ceny. Po celý rok si mohou senioři zaletět na Kanárské ostrovy, které jsou dostupné i invalidním cestovatelům. Proč tedy nevyužít nabídku zájezdů na Kanárské ostrovy 55+?


Ukázat nabídku zájezdů KANÁRSKÉ OSTROVY 55+ ►


O Kanárských ostrovech

Cestování s doprovodem

Kanárské ostrovy 55+ vám splní sen o poklidné dovolené na jednom z lávových ostrovů. A nemusíte cestovat sami – zlevněná cena zájezdu platí i pro váš doprovod, a nezáleží na tom, kolik mu je let. Doba letu trvá něco kolem pěti hodin a před zakoupením zájezdu byste se měli poradit se svým lékařem, zda vám let nijak zdravotně nepřitíží.

Pobyt na Kanárských ostrovech zlepší vaše zdraví

Líbit se vám bude na všech ostrovech, zejména na Gran Canaria, Tenerife, Lanzarore a Fuerventura. Senioři 55+ mohou odpočívat na dlouhých písčitých plážích v době, kdy u nás panuje chladné počasí. Kanárské ostrovy jsou skvělou příležitostí, jak si prohřát na slunci bolavé klouby, posílit plíce blahodárným mořským vzduchem a zbavit se kožních nemocí koupáním v moři.

Stabilní teploty pod 30 stupňů

Kanárské ostrovy 55+ jsou dostupnější než kdy jindy a na vycestování vám stačí občanský průkaz. Na ostrovech nepotřebujete příliš oblečení, neboť počasí je stabilní a teploty se drží pod tropickou třicítkou po celý rok. Senioři se tak nemusejí strachovat, že by je vysoké teploty omezovaly v činnostech a aktivitách.

Kde najdeme Kanárské ostrovy?

Něco pro milovníky zábavy a historie

Gran Canaria

Nádhernou dovolenou prožijí senioři na ostrově Gran Canaria, kde je věhlasná botanická zahrada Los Palmitos. Ti aktivnější se mohou vydat do hornatého vnitrozemí na trekingovou výpravu, zahrát si golf nebo si prohlédnout místní památky, například chrám Santa Anna.

Tenerife

Na ostrově Tenerife mohou senioři vyjet lanovkou pod vrchol nejvyšší hory Španělska a projít se po národním parku. Na ostrovech je úchvatná nejen příroda, ale i hlavní poutní místo Candelaria, kde se podle legendy zjevila Panna Maria.

Lanzarote

Za návštěvu stojí i ostrov Lanzarote s černou lávovou zemí, bílými stavbami, smaragdově zeleným jezerem El Golfo a architekturou rodáka Césara Manriqueho. Tento ostrov je nejteplejší z Kanárských ostrovů, ale fouká tu silnější vítr.

Fuerventura

Další ostrov Fuerventura se pyšní nádhernými bílými plážemi jako z Karibiku, dovolenkovými resorty se zelení, větrnými mlýny, tradičními přímořskými vesničkami s malebnou architekturou a 13 přírodními rezervacemi.

Kanárské ostrovy pro seniory

Počasí na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy pro seniory nabízí stálé počasí s teplými slunečnými dny a minimem srážek v letním období, s krátkými přeháňkami v zimním období.

  • Průměrná teplota vzduchu – 26 stupňů
  • Průměrná teplota vody – 22 stupňů
  • Průměrná doba slunečního svitu denně 7,7 hodin
  • 300 slunečních dní v roce na ostrově Fuerventura
  • 350 slunečních v roce na ostrově Tenerife

Ukázat nabídku zájezdů KANÁRSKÉ OSTROVY 55+ ►