andalusie 55+

Dovolenou v Andalusii 55+ můžu považovat za jednu z nejlepších dovolených, které jsem podnikla. A myslím si, že to tak nevidím pouze já, ale i spousta ostatních seniorů. V Andalusii najdete spoustu překrásných oblastí, které jsou pro turisty velmi žádané a to v jakémkoliv věku. Samozřejmě nesmím opomenout skvělou gastronomii (tapaz, sangria, sherry, bocadillo, atd.) a úchvatnou architekturu.

V Andalusii jsou velmi příjemní a milí lidé i nádherná příroda. Oblast se nachází na jižní části Pyrenejského poloostrova. Výhodou je, že program senior 55+ zajištuje odlety z Prahy i Ostravy.


Ukázat nabídku dotovaných zájezdů do Andalusie ►


Andalusie pro seniory 55+

Pokud prahnete po troše historie, určitě bych Vám ráda doporučila úchvatný palác Alhambra v Granadě. Dále také návštěvu hlavního města Andalusie – Sevilly stojí za prohlídku. Nachází se zde největší gotická katedrála na světě – katedrála Panny Marie, která mě naprosto uchvátila. Myslím, že program Senior 55+ nabízí i různé zájezdy, které Vám návštěvu těchto památek zajistí.

Andalusie je pro seniory určitě vhodná a nejen pro ně. Lidé nad 55 let se mohou těšit z několikaset kilometrů dlouhých písčitých pláží a průzračného moře. Na pobřeží si můžete odpočinout v místních restauracích a kavárničkách, kde vám nabídnou lahodnou kávu nebo lehké vínko Tinto de verano.


Zvětšit mapu

Do Andalusie i po hlavní sezóně

Dovolená v Andalusii je vhodná v průběhu celého roku, kvůli příznivým klimatickým podmínkám. Zájezd do Andalusie Vás zavede do překrásných horských vesniček se spoustou uzounkých a bělostných uliček.

Klidné zátoky Andalusie jsou pro seniory vhodným relaxačním místem s čistým pískem a v jejich okolí si můžete prohlédnout rybářské vesničky, kde Vám doporučuji ochutnat v místních taverničkách různé speciality, jako jsou například tapas (malé jednohubky) nebo sangrii.

Proč bych si znovu vybrala Andalusii 55+? Samozřejmě kvůli stálému a teplému podnebí, kde se i v zimě pohybuje teplota kolem 16°C. V letních měsících bývá voda ohřátá až na krásných 27°C, dokonce pokud se rozhodnete vyrazit na dovolenou v září s programem Andalusie 55+, stihnete se příjemně vykoupat a prohřát si kosti ve stále ještě vyhřátém moři. Dále se mi líbila možnost vycestovat se podobnou cílovou skupinou. Senioři jsou lidé, kteří se rádi baví a vypráví si, toho jsme si užili dostatek. Příští rok jedu znovu.


Ukázat nabídku dotovaných zájezdů do Andalusie ►