spanelsko-55

Španělko je jednou ze zemí západní Evropy, kterou budete milovat už jen kvůli přátelským a milým lidem, krásnému počasí a čistému moři. Dovolená Španělsko je pro seniory určitě vhodnou destinací. Pokud se řadíte mezi milovníky dobré zábavy, jídla a fantastického pití, neměli byste Španělsko vynechávat ze seznamu Vašich letních destinací.


Ukázat nabídku dotovaných zájezdů do Španělska     ►


Ceny zájezdů do Španělska – senior 55+

Co se týče cen zájezdů do Španělska, tak jsou srovnatelné s cenami v jiných letních destinacích. Pokud máte v plánu vyrazit za krásným počasím a mořem, měli byste využít program Senior 55+, který Vám zajistí mnohem příjemnější cenu. Dovolenou ve Španělsku 55+ lze tak u cestovních kanceláří sehnat již od 11 990 Kč za osobu.

Tyto zájezdy jsou finančně dotovány, proto neváhejte využít tuto nabídku již na toto léto. Pro využití dotovaného zájezdu Senior 55+, stačí, když Vám bude nad 55 let a budete mít trvalý pobyt na území EU. Další osoba, která by Vás doprovázela, bude mít stejné podmínky jako vy a to nemusí být osoba starší 55 let.

Mezi letoviska, která jsou zapojena do dotovaného programu a nabízí dovolenou ve Španělsku pro seniory 55+ patří zejména: Menorca, Mallorca, Mar Menor, Kanárské ostrovy, Madeira a velmi oblíbená letoviska jsou také v oblasti Andalusie, kde se nachází krásné průzračné moře a čisté pláže.

spanelsko-55-dva

Počasí ve Španělsku

Počasí je ve Španělsku velmi stálé a velmi příjemné pro všechny věkové kategorie. Ať děti či senioři nad 55 let se zde nemusejí bát, že by jim byla zima, nebo že by jim příliš vysoké teploty nedělali dobře.

Určitě Vám nedoporučuji být přes poledne na pláži a opalovat se. Během odpoledne si raději dojděte na lehký oběd nebo svačinku nebo si odpočinout. Projít se po městečku či po hotelovém komplexu není také na škodu a ještě uděláte něco pro své zdraví.

Teploty vzduchu se pohybují v hlavní sezóně od června do září okolo 28 °C v průměru. Teplota moře oproti vzduchu trošku pokulhává, je o něco chladnější, ale není to nic tak dramatického. Jedete se přeci osvěžit a ne do lázní. Teplota vody se pohybuje kolem 24°C v sezóně. Samozřejmě teplota vody a vzduchu záleží na Vámi zvoleném letovisku. Mnohem tepleji bude v Andalusii než třeba na severním pobřeží Costa Brava.


Ukázat nabídku dotovaných zájezdů do Španělska ►