Madeira 55+

Madeira pro seniory se v loňské roce velmi osvědčila a proto ji najdete v nabídkách cestovních kanceláří i letos. Tento ostrov ležící v srdci Atlantického oceánu patří Portugalsku a je právem označován jako věčně zelená oáza plná orchidejí.

V rámci programu Madeira 55+ si můžete rezervovat výhodnější dotované zájezdy pro seniory. Ty jsou uzpůsobeny vašim potřebám. Na dovolenou můžete vzít jako spolucestujícího jakoukoliv osobu za stejně výhodných podmínek a to i v případě, že nedovršila požadovaného věku 55ti let.


Ukázat nabídku seniorských zájezdů na Madeiru     ►


O Madeiře

Ostrov Madeira je mezi seniory velmi oblíbený. Skvělé místo, které má zvláštní mikroklima s blahodárnými účinky pro srdeční činnost a dýchání. Své neduhy zde dokonce léčila rakouská císařovna Sissi.

Ostrov nabízí panenskou přírodu a nádhernou zeleň včetně exotických rostlin, které tu rostou jako plevel. Celoroční klima tu neklesá pod 22 °C, dá se tedy vycestovat za jarním počasím i v zimních měsících. V létě je tu příjemných 25 °C. Teplota moře na Madeiře se pohybuje kolem 23 °C .

Madeira leží necelých 1000 kilometrů od pobřeží Portugalska a přibližně 545 kilometrů od pobřeží Afriky. Její rozloha je 741 kilometrů čtverečních. Hlavním a také největším městem ostrova je Porto Santo.


Zvětšit mapu

Ukázat nabídku seniorských zájezdů na Madeiru     ►


Madeira 55+ je známa také svými kvalitními hotely. Ty pro seniory jsou přizpůsobeny věkové kategorii. Určitě se vám tak nestane, že budete muset do svého pokoje běhat po schodech jako je to v jiných hotelech bez výtahu.

Máte-li chuť strávit s námi krásnou dovolenou uprostřed půvabné přírody na věčně zeleném kousku země, pak si prohlédněte nabídku zájezdů na Madeiru pro seniory u našich partnerských cestovních agentur. Vřele doporučujeme největšího prodejce, společnost Student Agency a její portál DOVOLENA.CZ.

Za zábavou a na výlety na Madeiře

V rámci programu Madeira 55+ je u některých zájezdů možné objednat fakultativní výlety. Například západní čí východní okruh Madeirou, který vám ukáže všechny krásy ostrova. Oblíbená je také vyhlídka Eira do Serrado (1 094 m) nad Údolím Jeptišek, včetně návštěvy kostela v Monte. Máte-li rádi spíše poznávání měst a jejich krásných uliček, budete moci navštívit město Funchal s česky hovořícím průvodcem a návštěvou místních trhů.


Ukázat nabídku seniorských zájezdů na Madeiru     ►