Černá hora 55+

Senioři nemají peněz nazbyt a každá sleva pro ně znamená finanční úlevu. Ušetřit dokonce mohou i na zájezdech, zvlášť pokud využijí dotovanou dovolenou pro seniory. V poslední době vzrůstá zájem o Černou Horu, kam se pořádají zájezdy pro seniory nad 55 let. Objevte krásy Černé Hory a poznejte její přívětivou tvář s ubytováním v komfortním hotelu. Na co všechno se můžete těšit?


Ukázat nabídku zájezdů do Černé hory PRO SENIORY 55+ ►


O Černé Hoře

Luxusní pobyt v Černé Hoře

Černá hora 55+ je tím pravým místem pro strávení letní dovolené. Již za hodinu a půl strávenou v letadle se ocitnete v zemi s dokonalým turistickým zázemím. V Černé Hoře vás vezme za srdce nedotčená příroda, úchvatné písčité a oblázkové pláže a neuvěřitelně čisté moře. Vytoužený odpočinek naleznete v lázeňském městečku Bečiči s pláží o délce 1 800 metrů.

Nádherná příroda, památky i pláže

Černá hora – to je exotika na dosah ruky. Můžete se oddávat sladkému lenošení nebo vyrazit po národních parcích či historických památkách. V této zemi se nebudete nudit a užijete si tu romantické procházky a nákupy na levných tržnicích. Pláže na pobřeží jsou rozlehlé, oceněné modrou vlajkou a patří mezi nejkrásnější v Evropě. Na větších plážích je vám k dispozici veškerý plážový servis a občerstvení.

Něco pro milovníky zábavy a historie

Černá Hora pro seniory je nejen o načerpání energie na sluncem zalitých plážích, ale i o posilování těla a ducha pohybem. Při svých toulkách navštivte Kotorský záliv s hradbami středověké pevnosti a městečko Sutomore s benátskou pevností Haj Nehaj.

Nezapomenutelný pro vás bude výlet ke Skadarskému jezeru, jež je největší ptačí rezervací v Evropě. Až budete chtít strávit celý den na pláži, nejlepší pláže s jemným tmavým pískem lemují pobřeží Ulcinjské riviéry. Písek na tamní Veliké pláži blahodárně působí na onemocnění pohybového aparátu.

Kde se nachází Černá Hora na mapě?

Počasí v Černé Hoře

Podnebí v Černé Hoře je typicky středomořské. V letním období teploty šplhají k 28 °C a moře má vlahých 25 °C. Místní klima je o hlavní turistické sezóně teplé a suché, takže si vychutnáte pravé letní počasí. Teploty leckdy přesahují tropické hodnoty, ale vzduch osvěžuje vítr, čímž je pobyt na slunci snesitelný.

Zajímavosti o Černé Hoře

  • Černá Hora 55+ je dostupná za nízkou cenu nejen seniorům, ale i jejich mladšímu doprovodu.
  • Pláže měří dohromady přes 70 kilometrů a pozvolna se svažují do moře.
  • Největším letoviskem je Budva s výhledem na pohoří Lovčen a Paštrovići.
  • Turistické letovisko Čanj se pyšní 265 slunečnými dni v roce a říká se mu „Sluneční pobřeží Jadranu“.
  • Černá Hora je rájem turistů a cyklistů.
  • Nejhezčí kaňon Černé Hory se táhne podél řeky Mrtvice.

Ukázat nabídku zájezdů do Černé hory PRO SENIORY 55+ ►